Njoftimet e kompanisë Publikuar: Sht 20 2023 08:30

Audi A4 quattro (4X4) benzine

Publikuar: Sht 20 08:30
Shikime: 28
Audi A4 quattro (4X4)
2.0 TFSI (Benzine)
Viti 2017-2018
230.000 KM
Kambio Automatike 8G (Comfort, Sport, Tronic +/-) F1
Baxho xhami
Ngjyra e bardhe
Pilot automatik
Audi Drive select (Perzgjedh nje nga 4 karakteristikat e makines Comfort, Auto, Dynamic, Individual) qe ndryshojne performancen e makines, konsumin, suspensionin dhe kohen e nderrimit te marsheve
Drita automatike
Sensor shiu
Sensor parkimi
Kompjuter bordi multifunksional
Sistem muzike BOSE
Sistem Audi MMI me ekran te madh (Navigator funksional, bagazhier me 6CD, TV, DVD, CD, MP3, SD card, Bluetooth, Radio, AUX)
Ambient Light
Interiori ngjyre e zeze shume i paster, me sendile lekure
Sendile me levizje elektrike
Sendile me ngrohje
Sendile me memorje
Timon me ngrohje
Marshe ne timon F1 (+/-)
Klima dixhitale 4zonale (komandohet ne 4 zonat e makines sipas deshires)
Xhama te zinj
Disqe 17" orgjinal me goma te reja
Fenere LED
Fenere me Xeon-Bi Xeon
Stopat e pasem me pika Led
Sinjalet e pasem dynamic
Ndricimi i gjithi Led dhe Xeon
Dogane te paguar! Gati per targa, 10 minuta pune!
Makina eshte ne gjendje perfekte, nuk ka nevoje per asgje, eshte e gatshme per c’do lloj prove nga ana juaj!

068 29 39 444
Përshkrimi i linkut

Autotroll.al

Shitblerje makinash
Porosisni makinen tuaj, risia vjen me ne
Beni zgjedhjen e duhur me Autotroll 
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

liqeni thate tirane Tregoje në hartë

0682939444

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Shitblerje makinash
Porosisni makinen tuaj, risia vjen me ne
Beni zgjedhjen e duhur me Autotroll 
liqeni thate tirane 0682939444
28
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0682939444

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione