Publikuar: Sht 28 2023 11:03

AUDI A4 2.0 TDI S-Line LED INDIVIDUAL KEYLESS GO FULL -13

Publikuar: Sht 28 11:03
Shikime: 65
🇩🇪
AUDI A4 2.0 TDI S-Line LED INDIVIDUAL FULL OPTIONS Keyless Go-13
-FULL OPSIONAL DESIGNO
-VITI 2013
-QUATTRO ( 4 GOMAT AKTIVE)
-PA TAKSE LUKSI
-176.000 Km 100% ORIGJINALE
-KAMERA PARKIMI MBRAPA
-KEYLESS START/STOP
-SPORTPAKET ///S-Line EDITION
-Kambio AUTOMATIKE -TIPTRONIC
-ECO SYSTEM START/STOP
-BAXHO PANORAMIKE
SYSTEM COMFORT AND SPORT
-DISTANCE DISPLAY
- SPEED LIMIT ASSIST
-ATTENTION ASSIST
-AUTO HOLD
-NAVIGATOR -DVD- CD ROM-USB-AUX-SD CARD-MP3 RADIO FM/AM -BLUETOOTH AUDI
-TELEFON AUDI
-SISTEM AUDIO
-Tapiceri S-Line LEKURE NAPE "DESIGNO" E kombinuar me rimeso ne pjeset e tapicerise,
-AKOMODIM ELEKTRIK
-SEDILJET ME NGROHJE + LEVIZJE ELEKTRIKE
-KLIMA AUTOMATIC BI-ZONE
-SENSORE PARKIMI AUDI Origjinale ( PARA & MBRAPA)+ KAMERA
-SENSORE SHIU & SENSORE DRITE
-Pasqyra elektrike dhe anti verbuese +me komandim elektrik +Palosje elektrike + Xhama pasqyre Fotochromatic
-FENERE BI-XENON ORIGJINAL INTELLIGENT LED & ULJE-NGRITJE E NDRICIMIT SIPAS TERRENIT
-Disqe alumini 17 inches te Markes `` AUDI A4”
-Goma të sapovendosura (100%)
-Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë të ulet
- E SAPOARDHUR
-NR 00355692029005
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
65
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

00355694849554

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione