Publikuar: Pri 25 2023 06:03

SHITET AUDI A4, 4x4 6200 Euro

EUR

EUR
Publikuar: Pri 25 06:03
Shikime: 2
Shitet Audi A4 ne gjendje te perkryer motorike dhe xhenerike plus vaj,filtra dhe frena te bera se fundmi!
Makina ka nje Impiant gasi Full manual dhe punon 100% me gas.
Makina ka opsione te ndryshme si tavan xhami, sedilje lekure, ekran te madhe, Bluetooth per telefonin,fishe aux etj
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0682891250

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione