Publikuar: Dhj 14 2022 07:17

Audi a4

EUR

Publikuar: Dhj 14 07:17
Shikime: 4
Audi a4
Dizel 2.7
Viti 2008
Automat +-
F1 F2
Pulla ne timon
Radio cd 6
Navi
Gjamat e zi mrapa
Guma Dimrit Pirelli 205/50/R17 100%
e ardhun nga zvicra
Regjistrimi i par AB
Kualidim 2 vite
Makina esht e ruajtur si jasht dhe brenda
shihet dhe ne foto mundesi kontrolli tek mjeshtiri juaj
Mundesi ndrimi
Nr kontaktus
045 409409
+38345409409 Viber
+37745409409 WhatsApp
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
4
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+38345409409

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione