Publikuar: Maj 28 2023 10:07

Audi A3 1.2 Benzine/Gaz

EUR

Publikuar: Maj 28 10:07
Shikime: 1
Audi A3 S-tronic
Viti 2010-2011
140.000 Km 1.2 Benzine / Gaz
Navigator
(105 Hp) Kuajfuqi
Sistemi Eco fiket ne trafik (start/stop)
Sistemi dritave Xenon led
Siguracioni i paguar: 19/05/2024
Gomat: Te sapovendosura te 4
Kolaudim: 07/2024

Makina eshte ne gjendje te shkeqlyer, nuk ka nevoje per asgje. Eshte e gatshme per c’do kontroll dhe c’do prove nga ana juaj!
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355692402071

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione