Publikuar: Tet 16 2021 07:44

Urgjent

EUR

Publikuar: Tet 16 07:44
Shikime: 2
Shitet Audi A3 2.0 tdi viti 2005 ne gjendje perfekte makina esht 6+1marsha manuale ngjyr metalixato makina po ben 3 muaj qe ka ardhur nga italia targimi i ri letrat e paguara per 1 vit .me te drejt ta kontrolloni tek mekaniku juaj i besuar .esht ekonomike dhe shum e shpejt.cmimi i diskutushem .shitet per arsye emigrimi.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0693165805

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione