Publikuar: Dhj 28 2021 05:39

Alfa romeo ( shitet urgjent)

EUR

Publikuar: Dhj 28 05:39
Shikime: 3
Shitet alfa romeo166 ne gjendje shume te mire motorrike e xhenerike, motorr 2.4 nafte shume e shpejte . Makina eshte me km orgjinale , me dokumenta te sapo prera dhe sherbime te bera.
Shitet urgjent per arsye emigrimi .
Cmimi pak i diskutushem.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
3
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0693690292

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione