2 hoverboard 250 mij lek

250 LEK

Shitet nga: Tani 01 Mar 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Mat
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Yugo
Modeli
Yugo 45
Shes 2 hover board per asrsye ms perdorimi 6.5 dhe 10 inch me pult me ca probleme te vogla te dyja bashk 250 mij lek te vjetra
Leaflet
Në fillim