Shitet Golf Plus (5+)

5 500 EUR

Shitet nga: Gazmend Prishtina 26 Maj 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Wartburg
Makina eshte e ardhure nga Gjermania dhe shum pak eshte e perdorure
Gazmend Prishtina
+38344144521
Leaflet
Në fillim