Shesim pompa lavazhi dhe fshesa lavazhi gjermane

1 LEK

Shitet nga: Aleks 01 Shk 08:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Wartburg
Jan ne gjendje te lajn edhe zetorra betoniere te medha Jan te fuqishme
Leaflet
Në fillim