Shes makine

10 500 EUR

Shitet nga: Alket Zaimi 18 Nën 20:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Volvo
Modeli
XC 60
Gjendja e makines shume e mire dhe me dokumenta te paguara deri ne gusht.
Alket Zaimi
0695388858

WhatsApp:
0695388858
Leaflet
Në fillim