Shitet volvo V50

5 300 EUR

Shitet nga: Ernest 23 Maj 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Volvo
Modeli
V50
Volvo V50 viti prodhimit 2007, manual 6 marshe, 117000 KM origjinal, te gjitha sherbimet e bera te Volvo, sherbimet e fundit i jan ber para 2 javesh. Gomat e reja te nderruara para 2 javesh. E gatshme per cdo lloj prove, mund te shkoni dhe vet tek Servisi i Volvos per te pyetur per kete makin.
Cmimi 5300€ i diskutushem
Leaflet
Në fillim