Volvo v50 200naft 2006

Shitet nga: Volvo v50 Dje 17:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 18 430 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 100 EUR   5 990 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Korçë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Volvo
Modeli: V50
Makina eshte me sherbime te sapo kryera vaj filtro dhe cdo gje qe nevojitej. Eshte super makine ne rruge .Goma te rreja.Bateri e re.
Cmim i diskutueshem taksa siguracion te paguara deri ne shkurt 2020
VIPER 0672020709

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim