Shitet Volvo V50 1.6 nafte

4 800 EUR

Shitet nga: Volvo 30 Korr 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Berat
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Volvo
Modeli
V50
Makina eshte e vitit 2009 sapoardhur nga Suedia me te gjitha sherbimet e bera. Motor 1.6 nafte eco modeli me ekonomik. Kondicioner, fenerat bixenon dhe xhamat e makines jan dopio per efekt zhurme dhe temperaturash. Makina eshte shume e mbajtur. Makina ndodhet ne Berat deri ne dt 15 gusht!
Leaflet
Në fillim