Okazion Volvo S60

2 900 EUR

Shitet nga: Ervini 12 Shk 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Volvo
Modeli
S60
Makina eshte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorrike. Me goma te sapo nderruara, vaj filtra te bera.
Leaflet
Në fillim