Shitet Volvo S40 per arsye emigrimi .

4 500 EUR

Shitet nga: Ana` Gjurgjaj 10 Sht 05:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Volvo
Modeli
S40
Shitet Volvo S40 ne gjendje shume te mire pa asnje difekt.
Xhama elektrik dhe sedile me ngrohje .
Ngjyre e zeze. automat. impjant gazi Stag.

Te telefonojne vetem te interesuarit.
Cmimi i diskutueshem
.
Ana` Gjurgjaj
0675664598

WhatsApp:
0675664598
Leaflet
Në fillim