*44.000KM * VOLKSWAGEN UP! 1.0 BLUEMOTION-12

Shitet nga: VW UP Sot 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 26 080 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 800 EUR

Viti: 2012
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: VW Volkswagen
Modeli: up!
VOLKSWAGEN UP! 1.0 BLUEMOTION TECHNOLOGY INDIVIDUAL
-EURO 6
- FULL OPSIONAL DESIGNO
-VITI DHJETOR 2011 MODEL 2012
- 1 DORE MAKINE
-FACELIFT
-44000 KM ORIGJINALE, ME LIBER SHERBIMI +TUV
-Kambio MANUALE
-PARK DISTANCE CONTROL
-ACC (Njohja e shenjes se trafikut)
-AUTO HOLD
-PARK ASSIST/ PARK PILOT
-PILOT AUTOMATIK (Kontroll dhe limitim i shpejtesise se makines automatik)
-BLUETOOTH-SD CARD-AUX-CD ROM- RADIO FM/AM
-TELEFON VW
-SISTEM AUDIO(dynaudio authentic fidelity)
-Tapiceri SPORT LINE EDITION 2 COLOR INDIVIDUAL FABRIKE
-KLIMA ME 4 ZONA( SHOFERI+PASAGJERI+ PASAGJERET MBRAPA)
-SENSORE PARKIMI VW Origjinale -SENSORE SHIU & SENSORE DRITE
-PILOT AUTOMATIK
-PAKETA CHROME OUTSIDE
-PAKETA SPORT
-XHAMAT FOTOCHROMATIC (per te mbrojtur ambientin brenda makines, xhamat erresohen dhe marrin nuanca.)
-4 xhama elektrikë( para dhe mbrapa elektrikë),
-Pasqyra elektrike dhe anti verbuese +me komandim elektrik +Xhama pasqyre Fotochromatic
-Armrest (Mbështetëse Dore) midis sedileve para dhe mbrapa,
-BORD KOMPJUTER
-FENERE MJEGULLE&LARJE FENERESH & ULJE
-NGRITJE E NDRICIMIT SIPAS TERRENIT
-PAKETA LIGHT INSIDE( Ndricim brenda makines i personalizuar sipas deshires) -5 koka sediljesh,
-12x Airbag(SRS), ABS,BAS -ESP( Sistem kundra rrëshqitjes),
-Sediljet e shoferit me ngritje në lartësi me butona dhe Ortopedike,
-SEDILE ME NGROHJE
-Timon hidraulik,
-Disqe 15 inches te Markes ` VW
-Goma të sapovendosura (90%)
-Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë të ulet, -Dokumenta te rregullta Dogane e Paguar - E SAPOARDHUR NGA GJERMANIA Cmimi i idiskutueshem NR 00355692029005
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim