touran viti 2015 automatik

9 400 EUR

Shitet nga: djoni Sot 00:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Vlorë
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Touran
makine esht sjelle nga italia ne gjendje shume te mire si mekanike dhe karroceria,sensore parkingu wv kambio dsg, 7 vende,navi vw,
Leaflet
Në fillim