VW Touran Highline 2.0 -07

Shitet nga: A. Shqezi 13 Nën 00:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: VW Volkswagen
Modeli: Touran
Touran 2.0 nafte kambjo DSG. Shum i shpejt ekonomik dhe i rehatshem per rruge te gjata. Xhoma te zinj origjinal sensor parkima mbrapa origjinal. Cmimi okazion. Vetem shitet nuk ndrohet. Cel: 0672018222
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim