VW Touran dizel

0 EUR

Shitet nga: Luan 08 Pri 15:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Touran
Shitet w touran vitit 2012 automat 2.0 nafte. Makina eshte ne gjendje te perkryer, e ardhur nga Zvicra ne muajin mars 2018. Eshte full opsin , sensor parkimi 360 grademe sistem vetparkimi si dhe kamer, me sensor shiu, sensor dritash, fener me led dhe kseno bikseno. Makina nuk ka nevoj per asnje sherbim. Shitet per arsye ekonomike. Çmimi 13 500 euro.
Leaflet
Në fillim