VW TOURAN 2.0 TDI AUTOMAT 🇨🇭🇨🇭

Shitet nga: Privat Sot 09:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 24 500 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 450 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: VW Volkswagen
Modeli: Touran
Vw Touran Higthline 2.0 TDI
Me letra te prera deri ne korrik 2020
Cmimi i diskutueshem
E importuar nga Zvicra (zyrih)
Data e pare e regjistrimit.16/12/2005
Kilometra te pershkruara. 188 Mij..
Motorr: Nafte me 4 pistona
Kamjo automatike dsg 6+R marshe
Fuqija:103. Kw
Mjaft ekonomike
Numri dyerve 5
Numri i vendeve
Klima+dual
Radjo CD komanda ne timon
Drita bi xenon
Navigator system&AUX
Bagazhier 6 cd
Disqe Alumini
Gomat 95% gati te reja
Xhamat te 4 tert me komandimt elektrik
Hapje qendrore me pult
Me sherbime te bera vaj filtra etj....
Makina eshte ne gjendje te shkelqyer,dhe shum e mirmbajtur. Si jasht edhe nga brenda
Per me shum info
Cel:0682096822
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim