VW Touran -05

6 500 EUR

Shitet nga: Anteo 28 Pri 07:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Touran
Shitet Wolksvagen Touran 2.0 TDI, Full Options! Çmimi 6.500 euro.
Viti prodhimit 2005. Karburanti Nafte, harxhimi 5-6 litra ne 100 km. Ngjyre gri metalizato.
Kambio automatike tip tronix. Esp, xhama elektrik me ngjyre fotokromatike. Klima me sistem digital numerik.
Sallon lekure, sedilje me ngrohje, kompjuter ne board, komanda ne timon, navigator, radio cd orgjinale, usb, disqe alumini, goma te reja michelin orgjinale, sinjalizues parkimi. Makina eshte ne gjendje perfekte. Me te gjitha sherbimet dhe letrat e paguara deri ne Mars 2017.
Leaflet
Në fillim