SHITET

12 000 EUR

Shitet nga: All premium 08 Shk 19:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Touran
Shitet VW Toruran i vitit 2015, automat 7 vendsh. Motor 2.0 nafte. Ne gjendje shume te mire. I sapoardhur nga gjermania dhe me dokumenta per 1 vit. Çmimi 12000 euro, i diskutueshem.
All premium
0682757777
Leaflet
Në fillim