Okazion

14 000 EUR

Shitet nga: Liti 01 Pri 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Touran
Shes VW Turan, vit prodhimi 2012, full opsion per ne llojin e vet, makina ka fener me led para dhe mbrapa, sensor para dhe mrapa, navigator te madh si dhe me kamer kur parkon, sendile kamosh me ngrohje, kambio automat DSG, si dhe shum opsione tjera.
Leaflet
Në fillim