OKAZION VW Touran 2.0 Diesel 2008 Automat

5 300 EUR

Shitet nga: BLEDI 20 Dhj 08:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Touran
SHITET Touran 2.0 nafte 2008
I ardhur nga gjermania me te gjitha dokumentat te paguara deri ne NENTOR 2021
Vaj dhe filtra te sapo nderruar
Goma te reja
Me liber sherbimesh dhe sherbime te kryera ne gjermani
Nuk ka nevoje per asnje sherbim
I gatshem per cdo lloj kontrolli nga ana juaj
Cmimi 5300 EURO i diskutueshem
Leaflet
Në fillim