VW TOURAN 2009 FULL OPSION

Shitet nga: olti Sot 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 31 470 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 000 EUR   8 500 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Shkodër
Struktura e veturës:
Prodhuesi: VW Volkswagen
Modeli: Touran
🔔E SAPO ARDHUR NGA Belgjika..🔔SHUM EKONOMIKE 5.5L PER 100 KM.
VW TOURAN TREND 1.9 TDI AUTOMATIK DSG 6+1 VENDE...NGJYRA E ZEZE PERLA... VITI PRODHIMIT 2009...EURO 4.👍...MAKINA KA KETO OPSIONE...TIMON TRESH UTON NE TIMON ...XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL... BLUETOOTH PER LIDHJE ME TELEFONIN CELULAR...4 XHAMA ELEKTRIK...PILOT AUTOMATIK...KLIMA BIZONALE...12 AIRBAG...ESP...CD MP3...MBYLLJE QENDRORE...2 ÇELESA PULT...GUNG TERHEQSE ORIGJINALE...DISQE ORIGJINALE YLLI KM🛣.MAKINA KA 243182 MIJ KM ORIGJINALE📖...NE GJENDJE TE SHKELQYER SI BRENDA DHE JASHT SHUM E MIRMBAJTUR👌...CMIMI:7000 Euro💶 I DISKUTUSHEM...☎️Viber/WhatsApp +355692458646
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim