VW Touran 2.0 TDI Highline (Individual)

Shitet nga: Besi Sot 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 23 830 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 299 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Shkodër
Struktura e veturës:
Prodhuesi: VW Volkswagen
Modeli: Touran
* Kambio automat DSG
* Viti 2006 - 2007
* 2.0 TDI , Motorri i tipit te ri 1 alber 8 valvola , * 5 vende * Km: 203.000 ( Me Liber Servisi VW + TUV deri ne 2021 )
* Chrome Pakete
* Filter Partikular DPF , Euro 4
* Fener me lupa , xenon origjinale , dhe me larje ,
* Fenere inteligjent ( me veteregjistrim sipas rruges )
* Drita Mjegulle
* Klima Automatike 2 zona , * Tempomat , Pilot automatik , limitator shpejtesie , ESP , Frigorifer ne kroskot
* Pasqyra elektrike dhe me rezistence
* Sensor Parkimi
* Xhama te erret nga fabrika
* Disqe 17" R-Line , goma te reja kater stineshe
* Kroskoti i vecante me rimeso druri
* 2 çelesa origjinal vw , * kaldaje per ngrohje automatike
* Sedilje me sensor
* Isofix dhe me palosje
* Set emergjence , me kompresor ajri , dhe set i riparimit te gomave
* Makina eshte ne gjendje 10/10 shume e paster , sapo ka ardhur nga gjermania me dogane te paguar , vaj dhe filtra te sapo nderruara ne gjermani .Me Liber Servisi VW + TUV deri ne 2021
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim