U SHIT

4 700 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 01 Mar 15:11 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
❌E SHITUR❌ 5 100 EUR
❌E SHITUR❌ 2 400 EUR
U SHIT 4 500 EUR
U SHIT 5 800 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Touran
Shitet Volkswagen Touran 2.0 TDI Higtline motorr i thjeshte pa te kuqe 6+1 marshe e sapo ardhur dhe e sapo targuar me letra per 1 vit 196Mije KM origjinale!Makina disponon 7 sendile climi tronic bi zona eshe per pasagjeret mbrapa xhama te zinj origjinal 4 goma te reja disqe origjinal ESP (sistem antirreshkitjes)ABS ANTIFURT origjinal me alarm (2 celesa me pult) MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU” MUNDESI FINANCIMI EDHE ME KESTE MUJORE!
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 2 850 EUR
U SHIT 2 850 EUR
U SHIT 1 900 EUR
U SHIT 3 400 EUR
Në fillim