VW Touran 2005

3 700 EUR

Shitet nga: VW Touran 2.0Tdi 28 Jan 08:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Fier
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Touran
Shitet vw touran 2005
Makina esht ne gjendje perfekte fizike dhe mekanike,e gatshme per cfr do lloj prove.
Shitet per arsye mosperdorimi.

Cmimi i diskutueshem
VW Touran 2.0Tdi
0692665300
Leaflet
Në fillim