VW Volkswagen Touran

5 200 EUR

Shitet nga: touran 14 Jan 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Touran
Volkswagen touran. Viti 2005. Ngjyra gri. Xhama te zi origjinal. Kambio automatike. 187.000 kilometra origjinale. Motorri 2.0 naft. Sherbimet e sapo kryera. Ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike. Shum e paster brenda dhe jashte. Cmimi 5200 euro i diskutueshem. Vetem shitet nuk nderrohet.
Leaflet
Në fillim