Vw Touran 2.0 tdi 6+1 vende 2004

3 900 EUR

4 600 EUR

Shitet nga: Miri Shahu 15 Tet 08:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Touran
vw touran 2.0 nafte
viti 2004
6+1 vende
ne gjendje perfekte mekanike dhe estetike
gjitha sherbimet e bera!
xhama te zi origjinal
letra te paguara deri fund te janarit 2020
Miri Shahu
0698615683
Leaflet
Në fillim