Vw volkswagen Touran 1.9Tdi 2005 Automatik

Shitet nga: Vw Dje 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Berat
Struktura e veturës:
Prodhuesi: VW Volkswagen
Modeli: Touran
VW TOURAN 1.9TDI AUTOMAT 2005 Karburanti: Diezel Ngjyra.....: Gri metalixato Kamjo......: Automatik Ftohja.....: Klima Fuqia KW..: 77 (105PS) KM.........: 222.000 KLIMA DIGITAL KLIMA ME 2 ZONA PILOT AUTOMAT KOMPJUTER BORDI* SENSORE DRITASH* SENSORE SHIU PASQYRA ELEKTRIKE PASQYRA ANTIVERBUSE Butona ne Timon . PASQYRA ME NGROHJE PASQYRA ME PALOSJE XHAMA ELEKTRIK DISQE ALUMINI GOMA 90% FENELINA ANTIFURT 2 CELSA ME PULT ABS* ESP SRS ASR 10 AIRBAG 11 .6+1 Vende NE LETRA ESHT 4+1 NE GJENDJE TE SHKELQYER MOTORRIKE DHE XHENERIKE mund ta kontrolloni tek mekaniku juaj me i besuar /.Cmimi ArsyshemI
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim