VW TOUAREG 5.0 V10 DIZEL okazion 🔥4800€🔥

Shitet nga: AUTO EUROPA Dje 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 21 580 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 800 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: VW Volkswagen
Modeli: Touareg
☎️0697923400🚗V W TOUAREG 4MOTION INDIVIDUAL (R-LINE)ME MOTOR V10 BITURBO 5.0L.MAKINA ESHTE 20.12.2006 ESHTE FULL FULL OPSION DHE KA VETEM 250MIJ KM ORIGJINALE.KOMPLET VESHJET BRENDA DRURI ME NUANCE ORIGJINALE TE FABRIKES .ME MARSHE NE TIMON.TIMON ME NXEMJE.XHAMAT DOPJO TRIPLEKS ME NGJYRE LEJLA.ME AMORTIZATOR ME AJER DHE ME 4POZICIONE ULJE DHE NGRITJE SIPAS TERRENIT MAKINA E PERZGJEDH AUTOMATIKISHT.SEDILJE NGJYR PANA ME PALOSJE DHE ME NGROHJE PARA DHE MBRAPA.SEDILJE ME LEVIZJE DHE ME NGROHJE.SENSOR PARKIMI ORIGJINAL PARA DHE MBRAPA.ME SENSOR SHIU TEK XHAMI.PASQYRA ME PALOSJE DHE ME XHAM ANTIVERBUES.DISQET DHE GOMA TE REJA 20 ORIGJINAL TE FABRIKES.PERDE ORIGJINALE.MAKINA IKA DRITAT ME LED DHE DRITAT KSENON BIKSENON.ME CD BAGAZHIER ME TV FUNKSIONAL DHE KUR MAKINA ESHTE NE LEVIZJE .TAPICERI NGJYRE PANA KASHMIR ME VRIMA ORIGJINALE E FABRIKES.BAXHA.MAKINA IKA KOMPLET SHERBIMET E BERA VAJ FILTRA MOTORRI DHE VAJ FILTRA KAMJO FERROTA PARA DHE MBRAPA ME TE GJITHA LETRAT E PAGUARA DERI NEDHJETOR 2019.DENI.—�-MAKINA KA MUNDESI NDERRIMI—�-FACEBOOK—�INSTAGRAM—�-AUTO EUROPA—�-VIBER—�WHATSSAP—�MAKINA NDOLLET NE LEZHE—�CEL.0697923400
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim