Volkswagen touareg

9 000 EUR

Shitet nga: Touareg 10 Shk 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Touareg
Shitet Touareg. Viti (2006-2007) sensor para mbrapa. Timon druri. Sallon bezh lekure , motorr 300 naft V6, goma 80% + dhe 4 goma te reja , sherbimet te bera ne kohe te gjitha te Volkswagen. Sedilje me ngrohje , klima. Me dy celsa. Cmimi 9000 euro
Leaflet
Në fillim