🇦🇱Autovip.al🇦🇱 tuareg 3.0 Diezel. 2011.okazion

Shitet nga: Autovip.al Sot 00:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

15 500 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: VW Volkswagen
Modeli: Touareg
Shitet tuareg 2011. 3.0 diesel highline.. Super full...
Automat,
tapiceri lekur e zeze
Navigator klima troni pilot automatico bord kompjuter sensor parkimi xhamat elektrik pasyra elektrike dhe me rezistec kundra avullit sedile elektrike dhe me fryrje busull Rd Cd telefon blututh Aux usb sensor shiu drita inteligjente si pas pozicjonimit te timonit.levizje te timonit si pas pozicjonita
disje alumini drita mjegulle drita Auto. me dogan te paguar gati per targim .makina eshte ne gjendje te shkelqyer eshte bler ne koncesionar volsvagen .
Pritet te vij ne fillim te mujit nentor.
Te intresuarit
📞0692073444
kemi 30 Makina gjendje
na ndiqni ne istagram +fb
🇦🇱🇦🇱🇦🇱Autovip.al 🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Na vizitoni tek rruga e kavajes, perballe pallatit me shigjeta ↗️↗️↗️↗️↗️↗️↗️
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim