VW TOUAREG 2006 4X4 AUTOMATIC ÇMIM I LIRË

4 000 EUR

5 500 EUR

Shitet nga: Kreshnik Dje 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Mat
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Touareg
Makina është në gjendje shumë të mirë, dhe shërbimet janë bërë në kohën e duhur dhe rregullisht. Është një makinë shumë e fuqishme me të cilën kam shkruar disa herë në malin e Korabit pa asnjë problem, dhe gjithandej nëpër shumë vende të Evropës.
Disa pjesë kryesore janë zëvendësuar ndër vite, si rezultat i shërbimeve të rregullta dhe në kohë, që do të thotë që makina edhe për shumë vite të tjera nuk do të ketë nevojë për nderrime pjesësh dhe do të vazhdojë të jetë në gjendje shumë të mirë pune. Turbo e re nga Gjermania.
Mos humbisni rastin për të blerë këtë makinë të këtij kalibri për një çmim shumë të arsyeshëm. Rasti nuk do t'ju vijë përsëri. Kështu që nxitoni. Çdo gjë punon në rregull .
Gjithashtu pas datës 24 Gusht hyn në fuqi ligji për heqjen e taxes së çdoganimit dhe taksën e rrugës për një vit. Të katër gomat janë të reja.para dy javësh janë blerë.
Pra nxitoni.( Oferta serioze janë të mirëpritura)
Leaflet
Në fillim