Tuareg V6

8 500 EUR

Shitet nga: Tuareg 19 Tet 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Komuna
Lushnjë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Touareg
Tuareg 3.2 V6 banzin/gaz, i diskutueshem,pranojme dhe nderrim
Leaflet
Në fillim