VW Touareg 2.5 Diesel TDI

5 000 EUR

Shitet nga: bashkim 09 Shk 22:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Blu
Komuna
Korçë
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Touareg
VW Touareg 2.5 Diesel TDI ,
Viti Prodhimit 2004 ,
Kamio manuele + marsha ,
Cd player , klima , disqe alumini , klima ,
Hapje mbyllje qendrore ,
Taksat e paguara te vitit 2019
Siguracion deri me 29/05/2020
Kualidimi deri me 08/07/2020
Ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike
Cmimi 5000 Euro
bashkim
+355688088410

Viber:
x

Skype:
x

WhatsApp:
x
Leaflet
Në fillim