Shitet Tuareg 3.6

Shitet nga: Leonard Sot 11:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 35 970 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

8 000 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Korçë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: VW Volkswagen
Modeli: Touareg
Shitet Tuareg 3.6 i vitit 2008, full ekstra, dogane e paguar, ne gjendje perfekte motrrike dhe xhenerike, e importuar nga Florida, me 138 milje origjinale me garanci.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim