Okazion shitet touareg5000naft viti2007full opsion

0 LEK

Shitet nga: Saimir 04 Sht 07:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Fier
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Touareg
Okazion shitet touareg 5000 naft viti 2007 full opsion marshat edhe te timoni sendile me masazh sendile me ngroje dhe shum full opsione te tiera te interesuarit te tel 0692590595 ju falemindertit
Leaflet
Në fillim