Volskwagen Tiguan

6 900 EUR

Shitet nga: tojota Sot 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Tiguan
Shitet Volskwagen Tiguan 2.0 T 4MOTION 2009 AUTOMATIK i ardhur nga Gjermania.
Makina eshte shume e mirembajtur si jashte dhe brenda.
Makina nuk ka asnje lloj problemi ose difekti.

-Sedilje Lekure
-Navigator
-Dogane e paguar
-Kolaudim
-Targa Shqiptare
-Sistem kamera
-Drita Xenon
-Sedilje me ngrohje+elektrike
-Goma te reja Continental 10/10 te sapo bera
tojota
  Online
0695403261

WhatsApp:
0695403261
Leaflet
Në fillim