Volkswagen Tiguan 0km 2016 **OKAZION**

20 000 EUR

Shitet nga: Franci 09 Korr 11:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Tiguan
Shiten 25 Tiguan Automatik dhe 32 Manual 2.0Tdi 4Motions
Me 0km te reja ne qese Makinat vijne Nga Gjermania Cmimi 20.000Euro deri ne durres pa dogane cmim pakice dhe shumice i diskutueshem sipas vetures
Per me shume kontaktoni
Tel:0693215438
WhatsApp:0675840800
Leaflet
Në fillim