Shitet volkswagen tiguan

8 300 EUR

Shitet nga: Volksvagen Tiguan 29 Pri 02:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Tiguan
Wolkswagen tiguan , viti 2008 , me targa shqiptare , letrat te paguara per nji vit , manuale me 7 marshe , ngjyra e zezë ,4 motion 4x4 gjith kohes , motorr 2.0 nafte shum ekonomik , xhama te zi origjinal , feneret para me led , dritat led , me dual klima , me 2 celsa te fabrikes , esp , off road , auto hold , xhama dhe pasqyra elektrike . Makina esht ne gjendje shum te mir cmimi i diskutueshem . Pranojm dhe nderrime . Kontakt dhe viber whatsap vetem te interesuarit .
Volksvagen Tiguan
0697305707
Leaflet
Në fillim