VW Tiguan 2.0 TDI Style&Sport DSG 4motion Highline

0 LEK

Shitet nga: Xx 10 Korr 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Kukës
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Tiguan
VW Tiguan 2.0 TDI DSG
4 Motion Highline Viti 2014 Fund Model 2015 e para dor 2 Qelsa i po sa Ardhur Teknik dhe Optik ne gjendje Perfekte 046 143 370 & 049 274 356
Leaflet
Në fillim