2012 Volkswagen Tiguan 2.0 TSI

13 000 EUR

Shitet nga: Mm 12 Nën 12:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Tiguan
Makina eshte ne gjendje te perkryer, cdo sherbim i bere dhe gati per cdo kontroll.

Marka - Volkswagen Tiguan
Viti i prodhimit - 2012
Motorr - 1,984 cc
Karburant - Benzine
Fuqia - 211 HP
Kilometra - 140.000 km

Konsumi -
8.6 l/100 km (Kombinuar)

11.3 l/100 km (Qytet)

6.7 l/100 km (Autostrad)

Cmimi me targa Shqiptare: 13.000 €

Kontakt : + 355692233416 / +355692940040

@alphaworldwidealbania
@alphaworldwidecarshipping
@alphaworldwideitalia
@alphaworldwideswiss

#volkswagen #tiguan #alphaworldwidealbania #alphaworldwide #carexporter #shipyourcar #forsale #durres #svrlovers #transport #cars #volkswagen_regram #amglovers #slinelovers #gtlovers
Leaflet
Në fillim