VW Multivan

8 000 EUR

Shitet nga: Gerti 08 Pri 08:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Berat
Struktura e veturës
Minivan
VW Volkswagen multivan Viti i pordhimit 2008, motorr TDI me 3 te kuqe,6+1 ,me porta nga te dyja anen,klima,tv,dvd,ne gjendje shum te mire xhenerike dhe motorike, goma te reja, ulset mbrapa levizin ne te gjitha poziconet (i prodhuar per vip). OKAZION.
Leaflet
Në fillim