VW Sharan dizel

3 900 EUR

4 600 EUR

Shitet nga: Ilir 14 Gush 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 17 540 LEK / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
FamilyBus
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Sharan
Shitet Volsvagen SHARAN 1.9 Nafte, Viti 2002. Leja e qarkullimit 1 + 6 me letra te rregullta per mje vit. Ne gjendje shume te mire. Mund te kembehet me nje mercedes 02/03 klasi E ose C me te njejten vlere tregu

Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.
Ka nje pale disqe alomini 17 inch te perfshira ne cmim.
Leaflet
Në fillim