VW Sharan -06

5 000 EUR

7 000 EUR

Shitet nga: Ervis 24 Mar 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 22 480 LEK / muaj

From
Store
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Universal
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Sharan
Shitet VW Sharan
Viti 2006
Motorri 1.9TDI
Kabruranti Nafte
Targa TR ____M
Numri vendeve 6+1
KM 225.000
Ngjyra Gri
Gjendje e mire motorrike dhe xhenerike ,
Kambio Automatike

Leaflet
Në fillim