W sharan 1.9

260 000 LEK

Shitet nga: W sharan 31 Korr 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Lezhë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Sharan
W sharan1.9 td(i) 6+1 vende Me letra siguracion deri ne 12 korrik 2020
Sendile me ngrohje kondicioner sob ngrohje abs me cdo sherbim te ber ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike . Embajtur vec nga nj dor ne shqiperi kilometra origjinale 230mije 5 +R marsha .
Cmimi 2.6 milion lek i pa diskutueshem
Cel:0672809398
W sharan
0672809398
Leaflet
Në fillim