Volkswagen sharan

0 LEK

Shitet nga: KORCA 28 Nën 07:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Korçë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Sharan
SHITET..makina eshte ne gjendje te mire me sherbime te bera dhe dokumenta te paguara.. per me shum info tel ne nr e cel.cmimi i diskutueshem
Leaflet
Në fillim